Oktatók



Főállású és társult oktatók

Kádár Magor, egyetemi docens 
 kadar.magor@fspac.ro
 

Vincze Orsolya, egyetemi docens
 vincze.orsolya@fspac.ro
 

Györgyjakab Izabella, egyetemi adjunktus
 gyorgyjakab.iza@fspac.ro
 

Keszeg Anna, egyetemi adjunktus
 keszeg.anna@fspac.ro
 

Zörgő Noémi, egyetemi adjunktus
 zorgo.noemi@fspac.ro
 

Benedek István, egyetemi tanársegéd
 benedek.istvan@fspac.ro
 

Makkai Júlia Anna 
 makkai.julia@fspac.ro
 
 

Doktoranduszok
 
Berecki Beáta
 bereckibeatahajnalka@yahoo.com
 

Biró Árpád Levente 
 biroarpadlevente@gmail.com 
 
 
Könczei Zsolt
 zsolt.konczei@ubbcluj.ro
 
 
Krippán Kinga
 krippan.kinga@gmail.com
 
 
 


Óraadó tanárok

Albert Júlia
 albertjulia@freemail.hu

Albert-Lőrincz Enikő
 e.albert.lorincz@gmx.net

Botházi Mária 
 bothazi@fspac.ro

Dániel Botond
 danielbotond@gmail.com

Dégi Csaba
 csabadegi@yahoo.com

Grubisics Csaga
 csagasa@gmail.com

Keszeg Vilmos
 vkeszegv@gmail.com

Kiss Ágnes 
 kissagi79@yahoo.com

László Éva
 laszlo_bodrogi_eva@yahoo.com

László Noémi
 nocsek@gmail.com

Lőrincz József
 lorenzogiuseppe@gmail.com

Péntek Imre
 pentek@gmail.com

Rácz Éva Mária
 raczevi@yahoo.com

Salat Levente
 salat@fspac.ro

Seer László
 contact@laszlo-seer.info

Somai László 
 somai@birou-avocati.ro

Szabó Tamás 
 tamas.szabo@fspac.ro

Székely Imre
 imre.szekely@econ.ubbcluj.ro

Székely István
 istvanszekely@yahoo.com

Székely Tünde
 tundeszekelyprojekt@gmail.com 

Szigeti Attila
 szigetiat@yahoo.com

Tamás Ágnes
 tamasagnes@gmail.com

Tibori Szabó Zoltán
 tibori@xnet.ro

Ungvári Zrínyi Imre
 iungvari@gmail.com

Vallasek Júlia
 vallasek@fspac.ro



Vendégtanárok

Sas István 
 Budapest Metropolitan University

Vass László
 Budapest Metropolitan University

Glózer Rita 
 Pécsi Tudományegyetem
 glozer.rita@pte.hu

Maksa Gyula
 Pécsi Tudományegyetem
 maksa.gyula@pte.hu

Kiss János
 Debreceni Tudományegyetem
 kiss.janos@foh.unideb.hu

Fűzi Izabella
 Szegedi Tudományegyetem
 fuziza@yahoo.com

Milián Orsolya
 Szegedi Tudományegyetem
 milianro@yahoo.com

Sághy Miklós
 Szegedi Tudományegyetem
 saghy.miklos@gmail.com

Török Ervin
 Szegedi Tudományegyetem
 et51ma@yahoo.com