Oktatók



Főállású oktatók

Kádár Magor, egyetemi docens 
 kadar.magor@fspac.ro
 

Vincze Orsolya, egyetemi docens
 vincze.orsolya@fspac.ro
 

Györgyjakab Izabella, egyetemi adjunktus
 gyorgyjakab.iza@fspac.ro
 

Keszeg Anna, egyetemi adjunktus
 keszeg.anna@fspac.ro
 

Zörgő Noémi, egyetemi adjunktus
 zorgo.noemi@fspac.ro
 

Benedek István, egyetemi tanársegéd
 benedek.istvan@fspac.ro
 

 

Doktoranduszok
 
Berecki Beáta
 bereckibeatahajnalka@yahoo.com
 
 
Könczei Zsolt
 zsolt.konczei@ubbcluj.ro
 
 
Krippán Kinga
 krippan.kinga@gmail.com
 

Makkai Júlia Anna 
 makkai.julia@fspac.ro
 
 


Óraadó tanárok

Albert Júlia
 albertjulia@freemail.hu

Albert-Lőrincz Enikő
 e.albert.lorincz@gmx.net

Botházi Mária 
 bothazi@fspac.ro

Dániel Botond
 danielbotond@gmail.com

Dégi Csaba
 csabadegi@yahoo.com

Grubisics Csaga
 csagasa@gmail.com

Ilyés Gergő
 gergoillyes@yahoo.com

Keszeg Vilmos
 vkeszegv@gmail.com

László Éva
 laszlo_bodrogi_eva@yahoo.com

László Noémi
 nocsek@gmail.com

Lőrincz József
 lorenzogiuseppe@gmail.com

Péntek Imre
 pentek@gmail.com

Rácz Éva Mária
 raczevi@yahoo.com

Salat Levente
 salat@fspac.ro

Seer László
 contact@laszlo-seer.info

Székely Imre
 imre.szekely@econ.ubbcluj.ro

Székely István
 istvanszekely@yahoo.com

Székely Tünde
 tundeszekelyprojekt@gmail.com 

Szigeti Attila
 szigetiat@yahoo.com

Tamás Ágnes
 tamasagnes@gmail.com

Tibori Szabó Zoltán
 tibori@xnet.ro

Tőkés Gyöngyvér
 gyongyvert@gmail.com

Ungvári Zrínyi Imre
 iungvari@gmail.com

Vallasek Júlia
 vallasek@fspac.ro

Vallasek Magdolna
 mvallasek@yahoo.com

Virginás Andrea
 avirginas@gmail.com



Vendégtanárok

Sas István 
 Budapest Metropolitan University

Vass László
 Budapest Metropolitan University

Papp-Váry Árpád
 Budapest Metropolitan University

Perlaky-Papp József
 Budapest Metropolitan University

Szabó Márton
 Miskolci Tudományegyetem

Szíjjártó Zsolt
 Pécsi Tudományegyetem

Maksa Gyula
 Pécsi Tudományegyetem

Kiss János
 Debreceni Tudományegyetem

Fűzi Izabella
 Szegedi Tudományegyetem

Milián Orsolya
 Szegedi Tudományegyetem

Sághy Miklós
 Szegedi Tudományegyetem

Török Ervin
 Szegedi Tudományegyetem